نوشته های مربوط به تلویزیون

YouTube TV در PlayStation 5 در دسترس قرار گرفت

YouTube TV ، سرویس پخش اشتراکی Google ، در Sony PS5(ایالات متحده قرار گرفت ). این می تواند به عنوان یک خبر خوب برای گیمرهای آمریکایی تلقی شود ، اما احتمالاً خسارات سنگین برای دستگاه های دارای سیستم عامل Roku به دنبال خواهد داشت – YouTube TV اخیراً پس از عدم توافق این شرکت با Google ، از سیستم عامل Roku خارج شد.

از امروز کنسول نسل بعدی سونی به لیست دستگاه های پشتیبانی شده گوگل می پیوندد که شامل PS4 ، Xbox Series X و S ، Apple TV 4K و دستگاه های مختلف Amazon Fire TV است. دارندگان PS5 اکنون باید بتوانند YouTube TV را از فروشگاه PlayStation بارگیری کنند.

با YouTube TV چیست؟

این سرویس بیش از 85 کانال تلویزیونی زنده را ارائه می دهد و به عنوان DVR مبتنی بر ابر با “فضای ذخیره سازی نامحدود” و قابلیت مکث در نمایش های زنده تعریف می شود. هزینه اشتراک از 65 دلار در ماه است اما کاربران جدید 7 روز دوره آزمایشی رایگان دریافت می کنند.

برای خرید، مشاوره و یا دریافت قیمت روز تلویزیون های سامسونگ – تلویزیونهای الجی – تلویزیونهای 2021 سونی و سایر برندها با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس فروشگاه : 08736224285 
تماس سریع با بخش فروش : 09189640099

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 100 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.