نوشته های مربوط به تلویزیون

Google TV چیست؟ تفاوت Google TV با اندروید TV؟

Google TV یک رابط جدید برای Android TV است که از  هوش و یادگیری ماشین؛ Google Assistant و Google Knowledge Graph برای یادگیری علایق کاربر استفاده می کند. گوگل تی وی جایگزین Android TV نمی شود چون سیتم عامل نیست. اگر سیستم عامل اندروید را همانند یک خانه در نظر بگیریم، گوگل TV نوع تزیینات آن می شود. که شرکت گوگل برای پیدا کردن بهتر و راحتتر محتوای مورد نظر کاربر طراحی کرده است.

تفاوت بین Google TV و Android TV ؟

همانطور که ذکر شد تفاوت سیستم عامل ANDROID TV با GOOGLE TV این است که به جای اینکه جایگزین Android TV شود ، Google TV یک رابط کاربری جدید است. Android TV یک سیستم عامل است که روی طیف وسیعی از دستگاه ها از جمله تلویزیون ها 2021 سونی کار می کند و شامل بازی ها و برنامه های مختلفی است. از طرف دیگر ، Google TV در درجه اول راهی است برای یافتن محتوا از سرویس های مختلف جریانی با کمک Google Assistant،  است. بنابراین گوگل تی وی همانند یک پوسته جدید برای سیستم عامل اندروید است که سعی میکند کاربر را از سردرگمی نجات دهد و کارها را را در تلویزیون آسانتر کند. یکی از مدیران ارشد گفته است بدلیل پیشرفت تکنولوژی و پیچیده تر شدن سیستم عامل، GOOGLE TV را برای ساده تر کردن سیستم عامل اندروید و بهتر شدن یک تجربه سرگرمی، در این سیستم عامل راه اندازی کرده ایم. Google TV با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، موضوعات و محتوای مورد علاقه کاربر را تشخیص می دهد تا بهترین گزینه ممکن را به او پیشنهاد دهد بنابراین به طور قابل توجه در وقت کاربر صرفه جویی میکند. به احتمال زیاد که Google TV در آینده تا حدی پیشرفت کند که به یک تلویزیون اندرویدی با نام تجاری جدید تبدیل شود اما در حال حاضر ، Google TV به عنوان یک رابط کاربری ساخته شده در Android TV می باشد. Google TV در اندروید 10 فعال است و اگر تلویزیون شما دارای ورژن 9 اندروید است، تا زمانی که به نسخه 10 ارتقا پیدا نکرده باشد از این قابلیت پشتیبانی نخواهد کرد.

کدام تلویزیونها دارای Google TV می باشند?

در سال 2021 ، سونی تأیید کرد که Google TV را در تلویزیون های سونی Bravia خود که از 2021 تولید می شوند وجود دارد. TCL همچنین تأیید کرده است که یک مجموعه تلویزیون Google TV را در سال 2021 تولید خواهد کرد. به احتمال زیاد تولیدکنندگان دیگری نیز وجود داشته باشند و شرکتهایی که تلویزیون های Android را در گذشته تولید کرده باشند، امسال در تلویزیونهای خود از GOOGLE TV نیز استفاده کنند بنابراین به احتمال زیاد ما شاهد تلویزیونهای شیائومی 2021 با GOOGLE TV خواهیم بود. Google TV همچنین برای کاربران تلفن Android در ایالات متحده فعال است. برنامه فیلم ها و تلویزیون های Google Play در تاریخ 30 سپتامبر 2020 به روز شد و نام آن به عنوان برنامه Google TV تغییر یافت. به شما امکان می دهد برای دیدن، خرید یا اجاره فیلم ها و نمایش های تلویزیونی و مدیریت لیست تماشای خود بهتر به جستجوی بپردازید.

نوشته های اخیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 100 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.