نوشته های مربوط به تلویزیون

تلویزیون های تراس سامسونگ

سامسونگ الکترونیک با تلویزیون های The Terrace – سری مخصوص تلویزیون های طراحی شده برای استفاده در فضای باز ، که اکنون به اولین دستگاه هایی تبدیل می شوند که از نظر عملکرد در فضای باز و تحت شرایط محیطی سخت تایید شده اند، کار جدیدی را آغاز کرده است.

این گزارش توسط سایت اتاق خبر جهانی سامسونگ گزارش شده است، , تأیید آن از طریق شرکت Underwriters Laboratories (UL) انجام شده است (این شرکت مستقر در ایالات متحده (UL) که یک سازمان علمی ایمنی مستقل جهانی با بیش از یک قرن تجربه در زمینه نوآوری در راه حل ایمنی انجام گرفته است). سامسونگ همچنین به اهمیت مقاومت در برابر آب و هوا در برابر باران و گرد و غبار برای مدل های تلویزیون های بیرونی پی برده است. کمپانی عظیم سامسونگ گواهینامه استاندارد مقاومت در برابر آب و گرد و غبار IP55 را از کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (IEC) برای این سری تلویزیون نیز دریافت کرده است ، که به همراه آخرین راستی آزمایی UL نقشی محوری در تقویت تلاش های سامسونگ برای ارائه یک تجربه دید بهینه در شرایط مختلف بیرونی ایفا می کند.

طبق گفته سامسونگ ، سری تراس یک مرحله آزمایش دقیق را پشت سر گذاشت تا تأیید شود و به این افتخار نایل شود “یک محصول باید چندین مرحله آزمایش دقیق انجام دهد ، که در آن حداکثر روشنایی بیش از 3000 ~ 4000 نیت ، نسبت کنتراست بالاتر از 1000: 1 ، و حجم رنگ بیش از 80 درصد در مجموع بیش از 10000 LUX حاصل شود. ” Lux واحدی است که میزان نور را در یک سطح مشخص اندازه گیری می کند. تلویزیون تراس عملکرد فوق العاده ای را در این سه زمینه اصلی نمایش داده است ، بنابراین بینندگان می توانند از تصاویر واضح حتی در فضای باز و روشن  و در شرایط مختلف آب و هوایی لذت ببرند.

آینده ای روشن برای تلویزیون ها؟

تلویزیون Terrace اولین بار سال گذشته در رادار ما ظاهر شد، جایی که به عنوان اولین تلویزیون QLED ضد آب و گردوغبار سامسونگ خودنمایی میکرد. با توجه به اینكه تلویزیون در برابر گرد و غبار و آب باران به شدت مقاوم است ، با امتیاز IP55 در بازار های جهانی عرضه شده است. همراه با تأیید صحت دید UL در فضای باز ، Terrace این امکان را دارد که در آینده نزدیک خود را در لیست های خواسته بسیاری از علاقه مندان به تلویزیون پیدا کند.

در حالی که Samsung’s The Terrace از اولین راستی آزمایی صنعت تلویزیون سربلند بیرون آمده است، این اولین باری نیست که یک تلویزیون از UL گواهی ایمنی چشم می گیرد. چند ماه پیش ، UL پس از آزمایشات فراوان تأیید کرد که تلویزیون های OLED LG هیچ تابشی مضری برای چشم ندارند و این سری (OLED) را به گزینه ای مناسب برای کاربران با حساسیت چشم تبدیل می کند. به احتمال زیاد در آینده نزدیک شاهد دریافت گواهینامه های بیشتری برای تلویزیون های پیشرفته خواهیم بود، به خصوص که با ویژگی هایی مانند +HDR10 و حضور فزاینده وضوح 8K هر دو بزرگتر و روشن تر می شوند. به همین ترتیب ، آسان است که تولیدکنندگان، تلویزیون های جدید خود را مطابق با الزامات ایمنی بیشتری برای افزایش رضایت و فروش بیشتر در بین مصرف کنندگان تولید کنند.

برای خرید، مشاوره و یا دریافت قیمت روز تلویزیون های سامسونگ – تلویزیونهای الجی – تلویزیونهای 2021 سونی و سایر برندها با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس فروشگاه : 08736224285 
تماس سریع با بخش فروش : 09189640099

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 100 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.