نوشته های مربوط به تلویزیون

SmartThings سامسونگ

SmartThings زندگی خود را به عنوان یک Kickstarter در سال 2012 آغاز کرد، در آن زمان این یک خرید بزرگ بود و به عنوان حرکت چشمگیر سامسونگ به خانه هوشمند شناخته می شد. از زمان تبدیل شدن این نرم افزار به بخشی از خانواده سامسونگ، SmartThings خود را در دستگاه های سامسونگ ادغام کرده تا طیف وسیعی از دستگاه های سخت افزاری را راه اندازی کند، در حالی که به عنوان یک پلت فرم برای کنترل خانه هوشمند شما نیز کار می کند. 

یک معرفی سریع

بسیاری از افراد به دلیل ادغام در دستگاه های سامسونگ ، به ویژه تلفن های هوشمند آن ، با اسم SmartThings خواهند شناخت. SmartThings و نشان مرتبط هنگام کار با دستگاه های متصل ، در تلفن های سامسونگ ظاهر می شود.  به زبان ساده تر هر محصول هوشمندی که دارای Samsung SmartThings می باشد میتوان با نرم افزار از هر کجا و از هر فاصله ای، این محصولات را کنترل کرد، مثلا هنگامی که بیرون از خانه هستید، میتوان لباسشویی را روشن کرد یا ترموستات را فعال کنید.

برنامه SmartThings جهانی است و روی Android و iPhone برای کنترل سخت افزار و دستگاه های سازگار کار می کند، اگرچه عملکرد بین دستگاه های سامسونگ و غیر سامسونگ کمی متفاوت است. برای استفاده از SmartThings، باید با یک حساب سامسونگ وارد شوید.

 SmartThings به عنوان یک خانه هوشمند، حول مجموعه ای از هاب و سنسورها می چرخد. برای استفاده از پلاگین ها یا سنسورها به SmartThings Hub نیاز دارید تا بتوانید این دستگاه ها را بهم متصل کنید. چندین نسخه از SmartThings Hub وجود دارد که V3 (2018) آخرین نسخه است و به شما این امکان را می دهد تا سیستم سخت افزاری SmartThings خود را کنترل کنید. پس از راه اندازی ، SmartThings به شما امکان می دهد طیف وسیعی  از حسگرهای حرکتی ، دکمه های هوشمند، وسایل و لامپ های هوشمند را در سیستم SmartThings تحت کنترل قرار دهید. در حالی که از برنامه برای راه اندازی و کنترل سخت افزار SmartThings خود از طریق هاب SmartThings خود استفاده خواهید کرد، در واقع برای استفاده از بستر SmartThings نیازی به داشتن سخت افزار خاصی نیست. این برنامه هم در Google Play برای Android و هم در App Store برای iPhone در دسترس است بنابراین می توانید سیستم خود را از هر دو دستگاه متصل کنید.

دستگاه های پشتیبانی شده

همانطور که گفتیم، برنامه SmartThings می تواند با طیف گسترده ای از دستگاه های سازگار از تولید کنندگان اصلی خانه های هوشمند کار کند ، از جمله:

 • Arlo
 • Belkin
 • Bose
 • Honeywell
 • Ikea
 • Lifx
 • Lutron
 • Nest
 • Netatmo
 • Osram
 • Philips Hue
 • Ring
 • Sonos
 • TP-Link
 • Yale

به شما امکان می دهد آن دستگاه ها – و موارد دیگر – را به برنامه SmartThings اضافه کنید تا آنها را به بخشی از خانه هوشمند خود تبدیل کنید و به راحتی از هر کجا که هستید آنها را کنترل کنید. همچنین می توانید بسیاری از دستگاه های سامسونگ را به لیست اضافه کنید ، از جمله مواردی مانند پخش کننده های Blu-ray ، تلویزیون ها و لوازم خانگی. این برنامه به شما امکان می دهد دستگاه های متصل را هم به بخش های کوچکتر تقسیم کنید تا کنترل بهتری برای اتاق فراهم کند. سپس می توانید از طریق گزینه های THEN تصمیم بگیرید که چه اتفاقی بیافتد – کنترل دستگاه ها (روشن کردن تلویزیون، زنگ هشدار ، چراغ ، باز کردن درب گاراژ و…) ، ارسال پیام یا اعلان به کسی ، تغییر حالت مکان یا روشن شدن ترموستات.

سایر محصولات هوشمند را پیدا کنید

SmartThings Find در اکتبر سال 2020 به عنوان افزونه SmartThings که مخصوص کاربران سامسونگ است راه اندازی شد. فقط کسانی که دارای محصولات سامسونگ هستند به SmartThings Find دسترسی پیدا می کنند. SmartThings Find به شما امکان می دهد دستگاه های سامسونگ را پیدا کنید. باید در آن دستگاه ها به سیستم حساب سامسونگ وارد شوید ، بنابراین به شما امکان می دهد از خدمات Find My Mobile استفاده کند. این اجازه می دهد تا آخرین مکان ثبت شده  محصول را بر روی نقشه نشان دهد.

در حالی که Google سرویس مشابهی را از طریق حساب خود ارائه می دهد ، اما روش خوبی برای مشاهده مکانهای تلفن های سامسونگ شما است. اما استفاده مفید تر از این بخش- SmartThings Find با پشتیبانی از سایر دستگاه های سامسونگ مانند هدفون برای مثال در مورد Galaxy Buds Pro ، (یک نوع هد ست پیشرفته در اندازه کوچک)، Samsung Find می تواند هر هدفونی را پیدا کند، بنابراین اگر یکی را گم کردید، شانس پیدا کردن دوباره آن را دارید. نکته منفی این است که SmartThings Find فقط برای دستگاه های سامسونگ در دسترس است ، در حالی که سیستم های دیگر پشتیبانی جهانی بیشتری دارند. در نهایت ، SmartThings در سمت نرم افزار ، به عنوان بستری برای ساخت یک خانه هوشمند ، ادغام توابع در دستگاه های سامسونگ و ردیابی دستگاه های سامسونگ ، رشد چشمگیری داشته است ، اما در این اواخر سامسونگ سرمایه گذاری زیادی برای افزایش تجربه سخت افزاری با نام تجاری SmartThings انجام نداده است. 

برای خرید، مشاوره و یا دریافت قیمت روز تلویزیون های سامسونگ – تلویزیونهای الجی – تلویزیونهای 2021 سونی و سایر برندها با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 100 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.