نوشته های مربوط به تلویزیون

سامسونگ در مسیر شکستن یک رکورد دیگر

به نظر می رسد شکسته شدن رکوردها به طور طبیعی تنها وظیفه سامسونگ است. علاوره برسابقه چندین ساله و درخشان، محصولات با کیفیت این برند باعث افزایش تقاضا به صورت صعودی برای خرید محصولات سامسونگ می شود که این خود رمز فروش بالا این شرکت کره ای می باشد. سامسونگ بزرگترین فروشنده تلویزیون در جهان است. این شرکت سرمایه گذاری زیادی در بهبود فناوری صفحه نمایش خود برای نگه داشتن جایگاه برتر کرده است که جدیدترین سری تلویزیونی پرچمدار این شرکت در آستانه رسیدن به رکورد فروش بی سابقه ای است. 

سامسونگ در نیمه اول امسال بیش از 4 میلیون دستگاه تلویزیون QLED خود را فروخته است. اکنون برای اولین بار، نزدیکتر از هر زمان دیگری است، برای رسیدن به رکورد 10 میلیون واحد فروخته شده در سال است. مجموعه تلویزیون 2021 NEO QLED سامسونگ فروش ویژه ای در کشور اصلی یعنی کره جنوبی دارد. یک منبع صنعت الکترونیک ادعا می کند که پرچمداران مجموعه تلویزیونی امسال دو برابر سریع تر از محصولات سال گذشته فروش می کنند. اگر این روند ادامه داشته باشد و سامسونگ شاهد حرکت پایدار فروش در سایر کشورها باشد ، این شرکت به راحتی به رکورد 10 میلیون دستگاه فروخته شده در سال دست خواهد یافت.

تلویزیون بسیار خلاقانه سری سبک زندگی سامسونگ

این یک رکورد بزرگ خواهد بود ، خصوصاً اگر در نظر بگیرید که تلویزیون های QLED از زمان معرفی برای اولین بار در سال 2017 بیش از 20 میلیون واحد فروخته شده اند. سامسونگ اکنون در تلاش است تا با تنها یک سری تلویزیون پرچمدار در یک سال 50٪ از آن را بدست آورد.

پویایی بازار در حال حاضر به نفع سامسونگ است. بیماری همه گیر COVID19 و اجبار به قرنطینه و فاصله اجتماعی، باعث افزایش تقاضا برای خرید تلویزیون شده است. سایر تولیدکنندگان تلویزیون به دلیل کمبود نیمه هادی با مشکلاتی در رفع تقاضا روبرو شده اند. با این حال ، سامسونگ وضعیت زنجیره تأمین خود را تحت كنترل نگه داشته است. 

فروشگاه دارای انواع اصلی و جدیدترین تلویزیونهای موجود در بازار از برندهایی همچون، تلویزیونهای الجی – تلویزیونهای سونی – تلویزیونهای سامسونگ و …. می باشد. برای دریافت قیمت روز می توانید با شماره های موجود در سایت فروشگاه هم تماس و هم از طریق واتس اپ میتوانید در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 100 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.