نوشته های مربوط به تلویزیون

Netflix ممکن است در 2022بازی های ویدیویی را به لیست پخش اضافه کند

نتفلیکس می تواند فراتر از ارائه بهترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی عمل کند به همین دلیل در سال آینده احتمالا بخش ویژه گیمینگ برای برای گنجاندن محتوای بازی های ویدیویی اضافه شود و بر اساس گزارش جدید بلومبرگ، یک مدیر ارشد که سابقه فعالیت در EA و Facebook را دارد برای این منظور استخدام کرده است.

Netflix گیمینگ را به عنوان دسته ای جداگانه از محتوا ارائه خواهد داد ، درست مانند آنچه در مستندها و ژانرهای دیگر انجام می شود. مشخص نیست که آیا از شرکت پخش کننده بازی های موجود برای ارائه استفاده میکند یا بازی های کاملا جدیدی را توسعه می دهد – اما همانطور که بلومبرگ اشاره کرد ، لیست هایی مربوط به توسعه بازی در سایت Netflix ظاهر شده است. مدیر اجرایی مرتبط با این تلاش ، تجربه گسترده ای در زمینه تولید بازی دارد. مایک وردو مسئول توسعه بازی شرکت Netflix خواهد بود ، اما قبلاً کارنامه فعالیت گسترده ای درFacebook VP و هم به عنوان یک مدیر EA که در تولید بازی های تلفن همراه در از جمله Sims ، Plants vs. Zombies و Star Wars نقش موثری بازی کرده است.

فروشگاه دارای انواع اصلی و همچنین مدلهای 2021 تلویزیون  از برندهایی مانند، تلویزیونهای الجی – تلویزیونهای سونی – تلویزیونهای سامسونگ و …. می باشد. برای دریافت قیمت روز می توانید با شماره های موجود در سایت فروشگاه هم تماس و هم از طریق واتس اپ میتوانید در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 100 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.