نوشته های مربوط به تلویزیون

عرضه ساندبار LG Eclair (model QP5) توسط الجی

ال جی الکترونیکس (ال جی) از عرضه ساندبار LG Eclair (مدل QP5) – جمع و جورترین مدل تاکنون ، از آمریکای شمالی و به دنبال آن سایر مناطق دیگر در سراسر جهان ، خبر داد. این نوار صدا  به لطف طراحی زیبا و جمع و جور که در فضاهای محدود بسیار مناسب است و در عین حال قادر به ارائه صدای غوطه وری است که برای سبک زندگی معاصر مناسب است، افتخار جایزه نوآوری نمایشگاه CES در سال 2021 را نیز بدست آورده است.

LG Eclair علی رغم اندازه جمع و جور خود ، عملکرد قدرتمندی را با پشتیبانی از Dolby Atmos® و DTS: X ارائه می دهد و در عین حال با ساب ووفر کم لرزش و بی سیم ، صدایی بینهایت عالی تولید می کند. ابعاد تنها 296 59 59.9 12 126 میلی متر – فقط یک سوم عرض ساندبار Atmos که قبلاً کوچکترین با  3.1.2 کانال ال جی بود ، SP8YA – LG Eclair از طراحی بیضی شیک به رنگ سیاه یا سفید کلاسیک برخوردار است که به طور یکپارچه با هر دکوراسیون مدرن ترکیب می شود .

سیستم پیشرفته 3.1.2 کانال LG Eclair با ساب ووفر بی سیم از تنظیم و فناوری Meridian Audio برای ارائه جزئیات فضایی استثنایی استفاده می کند. فناوری Meridian’s Horizon محتوای استریو دو کانال را به صوت غوطه وری می آمیزد تا یک صحنه صوتی گسترده تر را برای یک تجربه گوش دادن همهجانبه با تعادل صدا ارائه دهد. LG Eclair به لطف پشتیبانی محتوای 4K تجربه بینایی پیشرفته ای را ارائه می دهد که به بینندگان امکان می دهد از محتوای خیره کننده 4K و HDR از جمله Dolby Vision در خدمات پخش مورد علاقه خود لذت ببرند. علاوه بر این ، LG AI Sound Pro تطبیقی ​​محتوای در حال پخش را تجزیه و تحلیل می کند و بسته به نوع ژانر محتوایی که کاربر از آن لذت می برد ، اعم از اخبار ، موسیقی یا سینما ، بهترین تنظیمات صدا را به صورت خودکار اعمال می کند.

نه تنها صدای LG Eclair زنده می شود ، بلکه با طوری طراحی شده است تا به کابل های کمتری نیاز پیدا کنید بدون اینکه کیفیت صدا را تضعیف کند.پشتیبانی از کانال بازگشت صوتی پیشرفته (eARC) نشندهنده این مهم است که امکان انتقال بدون افت کیفیت صدای 5.1 کانال ، 7.1 کانال و صدای همهجانبه مانند Dolby Atmos و DTS: X را در تلویزیون های سازگار فراهم می کند. دارندگان تلویزیون های 2021 ال جی همچنین از صدای واقعی و واضح با TV Sound Mode Share بهره می برند که ترکیبی از قدرت پردازش آخرین پردازنده های AI α (Alpha) AI و AI Sound Pro است تا تفاوت های ظریف منبع محتوا را نشان دهد. فراتر از عملکرد صدا ، ال جی Eclair را نه تنها برای بالا بردن تجربه مشاهده در خانه بلکه برای کاهش تأثیر آن بر محیط زیست طراحی کرده است. این تلاش منجر به این شده است که LG Eclair توسط SGS Société Générale de Surveillance SA سوئیس به عنوان یک محصول زیست محیطی شناخته شود.

برای خرید، مشاوره و یا دریافت قیمت روز تلویزیون های سامسونگ – تلویزیونهای الجی – تلویزیونهای 2021 سونی و سایر برندها با شماره تلفن های فروشگاه تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 100 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.