نوشته های مربوط به تلویزیون

Google Stadia به Google TV و Android TV می آید

Google Stadia نوع جدیدی از سیستم عامل بازی است. Google Stadia با اجازه دادن به شما برای پخش جریانی بازی ها بدون کنسول یا رایانه شخصی، کار می کند. شما می توانید Stadia را در دستگاه های مختلفی از جمله رایانه با Chrome ، Chromecast Ultra و برخی از دستگاه های Android بیابید. 

سرویس بازی Google Stadia می تواند سرانجام به دستگاه های بیشتری را پشتیبانی کند. این برنامه در تاریخ 23 ژوئن با دانگل پخش جریانی تلویزیون اندرویدی و همچنین تعدادی تلویزیون که از سیستم عامل Android TV استفاده می کنند و به Google Chromecast متصل می شوند در اختیار کاربران قرار گرفت. همه چیزهایی که برای لذت بردن از این سرویس به آن نیاز خواهید داشت تنها یک کنترل کننده بلوتوث سازگار است (و البته اشتراک Google Stadia).

دقیقاً Google Stadia چیست؟

Google Stadia به شما امکان می دهد بازی های مدرن را تقریباً در هر مکانی که متعلق به شماست انجام دهید ، با سرورهای Google تمام توان پردازشی را کنترل کرده و آنها را از طریق cloud برای شما پخش می کنند. هیچ بارگیری یا نصب دیگری وجود ندارد که نگران آن باشید. اگر دستگاه شما بتواند یک مرورگر Google Chrome را اجرا کند ، می تواند Google Stadia را نیز داشته باشد. Google Stadia از پخش در تلویزیون (با استفاده از Chromecast Ultra) ، رایانه رومیزی ، لپ تاپ ، رایانه لوحی و تلفن های هوشمند شما پشتیبانی می کند.

اگر اینترنت شما از پس آن برمی آید ، Google Stadia می تواند گیم پلی را با وضوح 4K با HDR و صدای فراگیر 5.1 با سرعت 60 فریم در ثانیه نیز نمایش دهد. همه اینها از طریق اتصال به اینترنت با سرعت حداقل 35 مگابیت در ثانیه است. و حتی اگر اینترنت شما به این سرعت نیست ، Google Stadia طیف گسترده ای از سرعت اینترنت را با کیفیت گرافیکی پایینتری نیز پشتیبانی می کند (با حداقل 10 مگابیت بر ثانیه که حداقل سرعت توصیه شده است). می توانید از قبل بررسی کنید که آیا پلت فرم انتخابی شما برای Google Stadia آماده است یا خیر. Google Stadia ویژگی های منحصر به فردی مانند Stream Connect را برای بازی هایی مانند Outriders و Division 2 ارائه می دهد که به شما امکان می دهد صفحه نمایش های هم تیمی خود را ببینید و State Share که به شما امکان می دهد تصویر یا ویدیویی را در بازی هایی مانند Hitman به اشتراک بگذارید که وضعیت بازی منحصر به فرد شما را در آن لحظه ذخیره کند.

آیا می توانم Google Stadia را رایگان دریافت کنم؟

بله ، اما گزینه های رایگان تغییر کرده است. در آوریل 2020 ، Google Stadia گزینه رایگان را به هر کسی که ثبت نام کرده است – دو ماه رایگان Stadia Pro و تمام بازی های رایگان همراه آن را ارائه می دهد. 

 

لیست کامل دستگاههای پشتیبانی شده از 23 ژوئن در زیر قرار گرفته شده است:

Chromecast با Google TV
تلویزیون های هوشمند اندروید Hisense (U7G ، U8G ، U9G)
تلویزیون انویدیا شیلد
Nvidia Shield TV Pro
Onn FHD Streaming Stick و دستگاه جریان UHD
تلویزیونهای آندروید سری Philips 8215 ، 8505 و OLED 935/805
تلویزیون شیائومی MIBOX3 و MIBOX4

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 100 مگابایت. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.